Kurumsal

GÖLGE OTOMASYON sahip olduğu teknik bilgi ve deneyim ile ayakkabı makinaları ve otomasyon sistemlerinin tasarım, projelendirme, imalat , eğitim, bakım ve servis hizmetlerini en uygun biçimde hizmetinize sunmaktadır.

Tecrübesi sayesinde müşterilerinin makina ve otomasyon ihtiyaçlarını doğru analiz ederek uzman kadrosu, verimli iş planlama yapısı ve AR-GE’ye dayalı projeleri ile sektörel ihtiyaçları karşılayacak en doğru çözümleri üretmektedir.

GÖLGE OTMASYON müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek ve güvenilir hizmet anlayışı ile ayakkabı makinaları ve otomasyon sistemlerinde müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için 2012 yılından beri kaliteden ödün vermeden hizmetini sürdürmektedir.

Ayakkabı makinaları ve otomasyon sistemlerinde hız, hassasiyet, kolay kullanım, esnek yapı, sağlamlık gibi parametreleri maksimum düzeye çıkarmaktadır.

Profesyonel kadrosu ve yüksek hassasiyetli cnc tezgahları ile sürekli artan bilgi birikimini sistem çözümlerinde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yüksek kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine amaç edinmiştir.

GÖLGE OTOMASYON siz hayal edin biz yapalım…

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini daima ilerilere taşımak.

Misyonumuz

Sektörel ihtiyaçlara hep en iyi çözümleri üretmek.

Visits: 348